Açık
  • EURO
  • DOLAR

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KOŞUSU İÇİN ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Aksaray Güncel - Temmuz 16, 2020 09:04 A A

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde organize ettiği 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu tüm kentlerde sporcuların katılımıyla gerçekleştirildi.

Her yıl 15 Temmuz’da düzenlenen Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu, bu yıl da 81 ilde yapıldı. Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ile birlikte koşunun Aksaray ayağında dereceye giren sporculara ödüllerini ve başarı belgelerini takdim ettiler.

15 Temmuz Milli İrade Meydanında düzenlenen törenle sporculara ödül takdiminde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’ 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusunda mücadele veren tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Biz millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olduk ve birçok zorluğu yendik. Bu tür etkinliklerde bir araya gelerek şehitlerimizi anıyoruz. Bu vesile ile 15 Temmuz hain darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anıyor gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. ‘’ Dedi.

Bu haber 681 kez okundu.
681 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.