Açık
  • EURO
  • DOLAR

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLU OLSUN

Aksaray Güncel - Mayıs 18, 2020 10:06 A A

MHP Aksaray il başkanı av. Mustafa çölkesen’in “19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı” kutlama mesajı;

19 Mayıs 1919, tam bağımsız yeni bir Türk Devleti kurmak, Türk Milletinin onurlu, özgür ve şerefli bir millet olarak yaşamasını sağlamak amacıyla başlatılan milli hareketin ve Türk Kurtuluş Savaşı’nın başladığı gündür. Atatürk bu günü geleceğimizin güvencesi Türk gençliğine armağan etmiştir.

Bugün, “Lider Ülke Türkiye” yolunda vatandaşlarımızın yaşamını rahat, huzur ve güven içinde bağımsız olarak sürdürmelerini, cumhuriyetimizin kahramanlarına ve tek millet, tek bayrak ,tek vatan, tek devlet ülküsüne bağlılığımıza borçlu olduğumuzu asla unutmamalıyız.

Bizler; Türk Milletinin bir evladı olarak, inanıyoruz ki, cumhuriyetin yılmaz bekçisi olan gençlerimiz, Atatürk’ün önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek, şartlar ne olursa olsun kutsal değerlerimizden ve ülkülerimizden asla ödün vermeyecektir.

Türk Milletinin bağımsız yaşama azminin bir göstergesi olarak Türk Gençliğine armağan edilen “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını” kutluyorum. Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi dualarla anıyorum ve geleceğimizin güvencesi gençlerimize sevgilerimi sunuyorum.

Bu haber 705 kez okundu.
705 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.