15° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

KİM YAPACAK NİSAN BİR ŞAKASINI

Aksaray Güncel - Şubat 8, 2019 21:55 A A

31 Mart Yerel seçimlerinin yapılmasına bu gece itibariyle tam 50 gün kaldı. Aksaray’a yavaş yavaş heyecan geliyor. Bu heyecan gittikçe devam edecek. Öncelikle bizi 68 Haber İnternet Radyomuzda dinleyen herkese teşekkür ederiz. Biz her zaman daha iyi daha güzel yayın yapmak için devam ediyoruz. Allah’ın izniyle her gün 20.00 ile 21.00 saatleri arasında Facebook ile ortak yayınlarımız devam edecek. Konuklarımız olacak biz kimseye kara sayfa açmadık. 31 Marttan sonra da kara sayfamız olmayacak.

Evet  gelelim kuru fasülyelerin faydalarına… Kimine gaz yaparken kiminin gazını çok güzel çıkartıyor. Daha gazını alamazken limon soda ve tuz ile Churçil yapıyor.

Ak Parti Belediye Başkan adayına tepkiler hala devam ediyor. Siyasette bunu çok iyi farkettim yüzünüze gülüyor ama siz gittikten sonra farklı şeyler söylüyorlar. Bugün bunu Yeni Sanayi Sitesinde çok iyi gördüm. Hangi esnaf ile görüştüysem aynı şeyleri söylüyor. Tepki sadece Belediye Başkan adayına değil Ak Parti Teşkilatına da aynı.

Geçtiğimiz günlerde bazı esnaflar Ak Parti Teşkilatını dükkanlarından kovmuşlar. Dükkanından kovan esnaf telefonda bizi aradı akşaşm üstü hızını alamadı Kapadokya Gazeteciler Cemiyetine geldi. İstersen dedim canlı yayında bunu anlat dedim, anlatamam dedi. Korkuyor sebebi seçimden sonra bu esnaf kendisine  ceza yazılmasını istemiyor.. Arkadaşlar kendiniz zorla sevdiremezsiniz.

Aksaray’da en çok ilgi gören Parti MHP. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan. Gittiği yerde çok büyük ilgi görüyor. Vatandaş Sefer Alkan’ı kendisine çok yakın buluyor, derdini sıkıntısını anlatıyor. Yüksek Harita mühendisi Sefer Alkan’ın bir özelliği var çok mütevazi bir kişi olması. Bunu yanında MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın babacanlığı Aksaray’a geldiğinde dikkatleri üzerine çekiyor. Ak Parti Aksaray İl Başkanlığı son seçim anketini açıklayamıyor. Önümüzdeki günlerde İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri listesi açıklandığında partiden kopacak kişileri çok iyi biliyor. Küskünlükler had safhada ve gittikçe yükseliyor. Büyük bir partinin küskünleri ister istemez olur. Ak Parti Aksaray Teşkilatı için biri gider biri gelir değil mi?   Biz dik durmaya devam ediyoruz çünkü eğildikçe sırtımıza binen çok oluyor boşver dedik ayran dökülürse dökülsün. Biz dik duralım

Bu haber 1739 kez okundu.
1.739 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 21:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.