Açık
  • EURO
  • DOLAR

22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü

Aksaray Güncel - Mart 22, 2019 15:44 A A

 

22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü nedeniyle Aksaray Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Mustafa Aliç beraberlerinde Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerlerinden oluşan heyet ile Valimiz Ali Mantı’yı ziyaret etti.

Valilik makamında kabul ettiği Cengizhan Kılıçaslan ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşen Valimiz Ali Mantı ATT gününü kutladı.

Acil Sağlık Hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgi veren İl Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan 320 personel ile Aksaray’da Acil Sağlık Hizmetlerinin sunulduğunu çalışan toplam personelin 285 tanesinin acil tıp teknisyeni ve teknikerlerinden oluştuğunu söyledi.

Aksaray il genelinde toplam 19 adet 112 acil istasyonunun bulunduğunu belirten Kılıçaslan, toplam 40 ambulansla acil sağlık hizmetlerinin gerçekleştirildiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Valimiz Ali Mantı 22 Mart ATT Gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.

 

Yılın doktorlarından Valimiz Ali Mantı’ya ziyaret

Aksaray’da yılın doktoru seçilen Aile Hekimi Nuray Softa ile Acil Hekimi Hüseyin Mutlu Valimiz Ali Mantı’ya ziyarette bulundu.

İl Sağlık Müdürü Cengizhan Kılıçaslan ve yılın doktorlarını Valilik makamında kabul eden Valimiz Sayın Ali Mantı bir süre görüştüğü doktorları tebrik ederek başarılarını devamını temenni etti.

 

Bu haber 1378 kez okundu.
1.378 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 15:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.