27° Açık
  • EURO
  • DOLAR

27.DÖNEM 3.YASAMA YILI AÇILIŞINDA İLKNUR İNCEÖZ FARKI

Aksaray Güncel - Ekim 1, 2019 21:29 A A

27.DÖNEM 3.YASAMA YILI AÇILIŞINDA  İLKNUR İNCEÖZ FARKI

Türkiye Büyük Millet Meclisi, 2 buçuk aylık aranın ardından mesaisine yeniden başladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 27’nci döneminde 3’üncü yasama yılı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyib Erdoğan’ın konuşması ile açıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekillerine yaptığı konuşmasında, elde edilen başarıların iktidar kadar muhalefetin de çabaları sayesinde gerçekleştiğini söyleyerek, “Demokraside, ekonomide, altyapıda Cumhuriyet tarihinin en büyük atılım hamlesinin gerçekleşmesinde, icraatıyla, teklifiyle, tenkidiyle emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’nin uzun, meşakkatli, zaman zaman kesintili de olsa demokraside bugün geldiği yer, hepimizin ortak zaferidir.” şeklinde konuştu.

Sırası ile Yargı Reformu,Sığınmacılar meselesi Turizm ve Deprem meselelerine değinen Ssayın Cumhurbaşkanı ekonomide Türkiye’yi ilk 10 içine sokmayı hedeflediklerini söyledi.

Açılış sonrasında devletin zirvesinin katıldığı resepsiyona Aksaray’dan katılan tek milletvekili İlknur İnceöz oldu.Neşeli bir ortamda geçen resepsiyon sonunda birde hatıra fotoğrafı çekildi.

Resepsiyona katılan altı kadın Milletvekilinin birisinin İlimiz Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz hanfendinin olması şehrimiz için ayrıca bir gurur tablosudur.Ayrıca Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyib Erdoğan’ın yakın çalışma ekibinde Bir Aksaray’lının olması önümüzdeki dönemde Aksaray için çok büyük bir şanstır.

 

Bu haber 2944 kez okundu.
2.944 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 21:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.