Açık
  • EURO
  • DOLAR

3 MAYIS’IN KAHRAMANLARI HER TÜRLÜ EZİYET KARŞISINDA DAVALARINDAN ÖDÜN VERMEMİŞLERDİR

Aksaray Güncel - Mayıs 2, 2020 12:06 A A

MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen 3 Mayıs, Türk Milleti ve onun cefakar, fedakar evlatları olan Türk Milliyetçileri için çok büyük anlam ve önem taşıyan bir gündür. 3 Mayıs 1944 Ergenekon’da dağları delen Yüce Türk Milletinin yenilenen bir iman ve şuurla tekrar şahlandığı gündür.

Davası uğruna her türlü şahsi hesap ve menfaate gözünü kapatan, hiçbir tehdidin yıldıramadığı, her türlü baskı, zulüm ve işkenceye rağmen davasından asla taviz vermeyen 23 milliyetçi düşünür, akademisyen ve yazar tutuklanmıştır. Bunun üzerine Türk Gençliği büyük bir kararlılıkla milliyetçi aydınların yanında yer almıştır.

3 Mayıs’ın kahramanları her türlü eziyet karşısında davalarından ödün vermemişlerdir. Türk Milliyetçileri, yaşadıkları her devirde, bulundukları her zeminde haksızlığa asla boyun eğmemişlerdir. Türk Milletinin hürriyet meşalesini sonsuza kadar taşımak için kendilerine düşen sorumluluktan asla vazgeçmemiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle Büyük Türk Milletinin “3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü” kutluyor, başta merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve Hüseyin Nihal Atsız olmak üzere 3 Mayıs 1944’ün milliyetçi kahramanlarını rahmet ve dualarla anıyorum. Saygılarımı sunuyorum.

Bu haber 584 kez okundu.
584 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.