Açık
  • EURO
  • DOLAR

30 AĞUSTOSLAR BİR DOĞUŞTUR

Aksaray Güncel - Ağustos 30, 2019 20:21 A A

1 Saat sonra 31 Ağustosa gireceğiz ve 30 Ağustos gelecek seneye kalacak ömrümüz sağ olursa. Evet bugün 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. Yıl Dönümü kutlandı. Sabahleyin saat 09.00 da 15 Temmuz meydanında yapılan programa Aksaray Valisi Ali Mantı, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fuat Anık, MHP İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen, Daire Müdürleri, STK Başkanları, ve vatandaşlar katıldı.

Aksaraylı vatandaşlar programda Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’u aradı lakin bulamadı. Sayın Altınsoy ne durumda olursa ol 30 Ağustos Zafer Bayramına katılman lazımdı. Sen burada Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil ediyorsun. Bana küs olabilirsin ama vatandaşa daha doğrusu Türk Ordusuna Türk Emniyetine küsemezsin. Gazeteci küsmez bunu unutma ama muhatap olmaz. MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ile program sonrası MHP yöneticileriyle birlikte kahvaltı yaptık. Güzel esprilerle geçen kahvaltıda miiletin veklli olduğunu söyleyen Ramazan Kaşlı öğleden sonra Ülkü Ocaklarının  yeni Ankara Binasının açılışna katılacağı için Resepsiyona yetişebllirse geleceğini söyledi. Ona niçin akşamki programa katılmadı diye sormuyoruz.

Akşam Aksaray Polis evindeki Resepsiyona kimler katılacağını gündüzkü haberimde belirtmiştim. Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ’ın ev sahipliğinde Aksaray Valisi Ali Mantı 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonunda Aksaray Protokolunurladı. Programa Aksaray Valisi Ali Mantı, Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fuat Anık, Daire Müdürleri, STK Başkanları ve medya Mensupları katıldı.Lakin Ak Parti cenahı maalesef yoktu. Yoksa bugün Cuma tatil olmasından dolayı tatile mi kaçamak yapmışlardı. Yoksa Ak Parti İl Başkanlığı seçimleri olacak diye kulis mi yapıyorlardı.

Resepsiyona katıl sonra kulis mi yapacan tatil mi yapacaksın ne yapacaksan yap.

Uzun süredir görüşemediğimiz Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ile samimi bir şekilde görüştük. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil ile Başkan Dinçer’in çok sayıda orta arkadaşı çıktı Ankara’dan. Başkan Evren Dinçer Mahmut Eskllle ilk kez samimi tek görüştüler. Bu da oluyor ki bazı insanlar Evren Dinçer’e Mahmut Eskil’i yanlış tanıtmışlar. Yanlış tanıtacaklar ki işlerine gelsin. Doğru tanıtsalar işlerine gelmez.

Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz’e büyük bir ilgi vardı.. Demek ki aleyhinde çalışanlar başarılı olamamış. Aylardır yazmadığım köşe yazısını bugün 30 Ağustos dolayısyla yazdım. Dilim de şişmiş bu arada rahatladım.

Neyse bir daha ki köşe yazımda görüşmek dileğiyle Yeni İl Başkan adayları güzel güzel kulis yapmaya devam edin. Nasıl olsa kimin seçileceieceğini ben biliyorum… Herkese hayırlı geceler kalın sağlıcakla.

Bu haber 1699 kez okundu.
1.699 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 20:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.