Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK KOBİ BİR İLK TOPLANTISINI YAPTI

Aksaray Güncel - Nisan 17, 2019 10:56 A A

AK.KOBİ.BİR Başkanı Yaşar Ar seçimlerden sonra ilk toplantısını gerçekleştirerek başarı yönünde imzalar atmak için ekibiyle yola çıktı. Sitemize bir açıkla m yapan Yaşar AR “Seçimlerden sonra AK.KOBİ.BİR.in ilk toplantısını gerçekleştirdik. Şehri beraber yönetelim ruhunu hayata geçiriyoruz. Başta Sayın Valimiz ve Belediye Başkanımız olmak üzere, bütün resmi kurum yöneticileri ile, şehir ,mahalle sektör ve meslek sorunlarını tesbit edip, çözüm arayacağız. Bu anlamda ilk olarak Hürriyet mahallemizin istişare kurulunu oluşturup, başkanını seçtik. haftaya ise Bahçeli mahallemizin istişare kurulunu oluşturmak üzere Mustafa Darılmaz kardeşimizi yetkilendirdik. Allah hayırlı hizmetlere vesile kılsın inşallah.

Yeni dönemde, kurullarımız yenilenme sürecine girmiş olup, bu süreçte , Hürriyet mah. İstişare kurulumuz oluşturulup başkanlığına Şahin Öz seçilmiştir. Bundan sonra , mahallede AK.KOBİ.BİR .adına yetkilı şahin öz dür. Bütün resmi toplantılara, valilik , belediye ve diğer resmi kurumlarda mahallesi adına birliğimizi temsil etmeye yetkilidir.

Biz AK.KOBİ.BİR olarak; şehir istişare kurulumuz , hafta başından itibaren, mahalle, meslek, sektör, tarım, hayvancılık ve şehir istişare kurulları ile, sorun tespitlerini yapacak. Komisyonların tespit ettiği sorunları; başta valilik ve belediye olmak üzere bütün resmi kurumlara ileteceğiz. Bunu sosyal medya, basın ve yayın kuruluşları aracılığı ile bütün halkımızla paylaşacağız. Böylelikle sivil toplum örgütü olarak, sorunu çözmeyen, başkan, muhtar , kurum ve kuruluşların üzerine sivil toplum denetim mekanizması ile gideceğiz. Daha da olmazsa yasal olarak tepkimizi atatürk heykelinin önünde haykıracağız” dedi.

Bu haber 821 kez okundu.
821 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.