Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK KOBİ BİRDEN BÜYÜK TEPKİ

Aksaray Güncel - Nisan 23, 2019 12:03 A A

Ak Kobi Bir Başkanı Yaşar Ar seçimden önce söz verip seçimden sonra MHP’ye oy veren kişilerin gecekondularının yıkılması kararına tepki gösterdi

AK KOBİ BİR Başkanı Yaşar Ar Aksaray Belediyesi Ak Partiye değilde MHP’ye oy verenlerin gecekondularının yıkılacağının Belediye’den gelen yazıda öğrendiğini ve ayırımcılık yapılmasına büyük tepki gösterdi. Sitemize bir açıklama yapan AK KOBİ Bir Başkanı Yaşar Ar şunları söyledi:

“MAHALLE İSTİŞARE KURULU ÜYELERİMİZDEN GELEN HABERLERE GÖRE, İMAR AFFI İLE BERABER , YAPI BELGESİNİ ALAN VATANDAŞLAR TAPU ALDIM DİYE ,YENİ YAPILAR YAPTILAR. HALBUKİ KANUN 2017 DEN ÖNCEKİ YAPILARI İÇERMEKTEYDİ. AMA YEREL VE MERKEZİ YÖNETİM, GEREKLİ UYARI VE DENETİMLERİ YAPMAYARAK ELEKTRİK VE SU ABANELERİNE KADAR VERDİ. ANCAK, PAZARTESİ GÜNÜ ZABITALARI GÖNDEREREK , ÇARŞAMBA GÜNÜ EVELERİN YIKILACAĞINI TEBLİĞ ETMİŞ. FAKAT BAZI AKP LİLERE UYARI YOK. BURADAN SÖYLÜYORUZ; GARİBANLARA DOKUNMAYIN. EĞER 2017 DEN SONRA YAPILAN YAPILARDAN, GARİBANLARINKİ YIKILIR AKP VE ARKASI KALINLARINKİ KALIRSA , BUNA ALLAH DA RAZI OLMAZ , BİZLERDE. KONUNUN TAKİPÇİSİ OLURUZ BÜTÜN RESMİ MAKAMLARA ULAŞIRIZ. BU BÖYLE BİLİNE.” dedi.

Bu haber 1057 kez okundu.
1.057 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.