12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti Aksaray adaylarını tanıttı

Aksaray Güncel - Ocak 13, 2019 13:49 A A

Bugün Aksaray Kapalı Spor Salonunda Ak Parti’nin ilçe ve belde belediye başkan adaylarını tanıttı. Aman Allah’ım ne kadar çok kalabalıktı. İlçe ve beldelerden gelen kişiler salonda yer aldı. İlçe ve beldelerden gelen bir çok kişi dışarıda kaldı.

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu´nunda katılımı ile Aksaray İl,İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarını Atatürk Kapalı Spor salonunda düzenlediği toplantıyla  tanıttı.Tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu,AK Parti Aksaray Milletvekilleri Cengiz Aydoğdu,İlknur Inceöz,Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı,Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy,İlçe,Belde,Ak Parti geçmiş dönem Milletvekilleri,İl, İlçe ve belde teşkilatları ile partililer  katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu yaptığı konuşmasında “Yerel seçimlere yönelik, adayların belirlenmesi yönünde çok ciddi çalışmalar yapıldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tabir yerindeyse, ilmik ilmik işleyerek 81 ilde çalışmaları yürüttük. 2004 yılında AK Parti’nin ilk yerel seçimlerde sloganı ‘Yerel kalkınma başlıyor’ oldu. 2009 yılında ‘işimiz hizmet, gücümüz millet’ diyerek yollara revan olduk. 2014 seçimlerinde ise ‘Daima Hizmet Daima Millet’ oldu. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de ‘Tevazu, samimiyet ve gayretle yine önce millet, önce memleket’ diyerek hep birlikte yollara revan olacağız. Milletimiz, sesine kulak verdiğimiz tek önceliğimiz, tek gerçeğimiz. Bugüne kadar rahatsızlık duyanların aslında rahatsızlık sebebi bu. Milletin sesine kulak verilmesi, milletin bütün politikaların temelinde olması. Bu yolumuzdan asla vazgeçmeyeceği” dedi..

Şölen havasında gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu,”Ak Parti´nin tüm kademelerinin sahada olduğunu ifade ederek,Ak partinin 2002 yılından bu yana yaptığı çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Bu haber 1547 kez okundu.
1.547 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.