Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ AKSARAY İL TEŞKİLATI VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EVREN DİNÇER ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Aksaray Güncel - Aralık 19, 2018 12:07 A A

Ak Parti Aksaray İl Teşkilatı Ve  Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer Aksaray Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin Koçak’ı ziyaret ederek orada bulunan şehit aileleri ve yakınları ile görüştü. Çok güzel bir ortamda geçen görüşmede şehit yakınları Evren Dinçer’e dua ettiler.

“Öncelikle hoş geldiniz. Aksaray için faydalı olabileceğinizi düşünüyorum. Daha öne olduğu gibi 4 yıl 5 yıl çabuk geçiyor. O yüzden adaletli bir şekilde çalışacağınıza inanıyorum.  Aksaray’da Şehit Aileleri Derneğimiz olarak geçmiş başkanımız Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür ediyoruz. Derneğimize ve şehit ailelerine hizmetleri oldu inkar etmek nankörlük olur. Bize de yakışmaz. Herkesin söylediği görev değişimi bayrak değişimi. İnşallah siz Aksaray halkının desteği ile bizim desteğimizle b,r yere geleceksiniz Aksaray’ı temsilen. Ben burada şehit ailelerinin adına konuşuyorum. Onlarla siz gelmeden önce istişare yaptık. Ailelerimiz burada sık sık toplanıyor. Başarılı olmanız için dua edeceğiz. Aksaray’da başarılı olmanız için sık sık görüşeceğiz. Ben size başarılar diliyorum. Aksaray’a hoş geldiniz diyorum” dedi

Evren Dinçer “ Bende Şehit Ailelri Başkanı Hüseyin Koçak’a teşekkür ediyorum. Şehit aileleri yardımlaşma derneği olarak kendilerini tebrik ediyorum. Tüm şehit ailelerine yakınlarına baş sağlığı diliyorum. İnşallah seçilmemiz halinde daha önce yapılmış hizmetlerin çıtasını daha da yükseltme konusunda elimizden geleni yapacağımıza inanıyoruz “ dedi.

Haber: Gökten Öztürk

Bu haber 1101 kez okundu.
1.101 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.