Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ İLKNUR İNCEÖZ; TEŞEKKÜRLER AKSARAY

Aksaray Güncel - Nisan 1, 2019 12:18 A A

 

31 Mart 2019 Mahalli seçimlerine katılarak oyuna sahip çıkan Aksaraylı hemşerilerimize yerel seçimlerde Ak Partimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.

31 Mart yerel seçim sonuçları şehrimiz ve ülkemiz için yeni bir başlangıçtır.

2002 yılından itibaren girdiği her seçiminden milletimizin teveccühünü alarak zaferle çıkan partimiz 2019 yerel seçimlerinde de başarıyla çıktı.

Ülkemizin ve Aksaray`ımız için yeni dönem, başlattığımız projelerin ve atılımların hızla tamamlanacağı bir dönem olacaktır.

Bu seçimin galibi demokrasidir, milli iradedir, hangi partiye oy vermiş olursa olsun sandığa giderek demokratik hakkını kullanan tüm hemşerilerime teşekkür ediyoruz.

Sandıklarda tecelli eden millet iradesi başımızın tacıdır, “son karar milletimizindir” diyerek çıktığımızı bu yolda birlik, beraberlik ve bolluk içinde yolumuza devam edeceğiz.

Aksarayımız, ülkemiz tercihini, büyümeden, gelişmeden, kalkınmadan, yatırımdan yana kullanmıştır. Türkiye tercihini, 2023 hedeflerinden 2053 ve 2071 vizyonundan yana kullanmıştır.

Türkiye 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine, Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile büyüyerek, güçlenerek yoluna güven ve istikrarla devam edecektir.

31 Mart yerel seçimlerinde partimize destek veren, gönül belediyeciliğine onay veren, Aksaray Belediye Başkanı seçilen Evren Dinçer’i oylarıyla destekleyen  tüm hemşerilerimize yürekten teşekkür ediyorum.

31 Mart yerel seçimlerinin  ülkemize, milletimize, şehrimize, ilçelerimize, beldelerimize ve köylerimize hayırlı olmasını temenni ediyor selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

Bu haber 2251 kez okundu.
2.251 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.