Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ CUMHUR İTTİFAKA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN BAYRAM ÇİÇEK’İ GÖNDERDİ

Aksaray Güncel - Mart 14, 2019 13:22 A A

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Aksaray Mitinginde Ak Parti Cumhur İttifaktan dolayı çağrılmasına rağmen kavga etmek için Bayram Çiçek’i gönderdi.

Ak Partide hiç bir vasfı olmayan Bayram Çiçek’in dün haberini yapmamızın ardından kavga etmek için Cumhur İttifaka gölge düşürmek için maksatları amaçları vatandaşları Ak Partiye düşman etmek algı oluşturmak.  Bayram Çiçek  miting meydanına gelerek 68 Haber İnternet Sitesiyle birlikte Radyosunda ve Türkiye Objektif İnternet Haber sitesinde yapılan habere sinirlenerek kalabalıkta hakaret ve tehdit etti.  Görülüyor ki Ak Partide hiç bir vasfı olmayan Ak Parti  Belediye Meclis Üyesi adayı olan Bayram Çiçek kendi üzerinde kayıtlı olmayan galerisinde satışa sunulan  arabasına çakar takarak ve aracının plakasını kapatarak trafikte gezmesi ve Aksaray Emniyet Müdürülüğüne bunu duyurduğumuz için mafya vari hakaret ve tehdit etmesi Cumhur İttifaka zarar veriyor.

Yapmış olduğumuz haberi tekrar yazıyorum yanlış kimde

“AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLMAK BİR AYRICALIK MI ?

Hiç bir konumu vasfı olmayan Bayram Çiçek hangi milletvekilini referans göstererek kendi kullandığı arabasının plakasını kapatıp AK PARTİ yazdırabiliyor

Kanunen suç olan çakarı hangi yetki ve vasıfla takabiliyor. Aksaray Emniyeti bunu görmüyor mu? Sıradan insanlar ÇAKAR takabiliyorsa biz de takalım. Çakar yasağını çıkartan Sayın Cumhurbaşkanıdır. Bir Ak Partilinin bu yasağa uymamasını kınıyoruz”

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy kimleri nerede nasıl ne şekilde kullandığı görülüyor bunlarda ispatı. Buradaki tek amaçları Ak Partinin Aksaray’da seçimleri kaybetmesi

 

Bu haber 1865 kez okundu.
1.865 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.