Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İNCEÖZ, ENGEL DEĞİL DESTEK OLMALIYIZ

Aksaray Güncel - Aralık 3, 2019 11:44 A A

AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, engelli bireylerin ve ailelerin hayatını kolaylaştırmak sosyal hayata katılmalarını sağlamak ve  yaşam kalitesini arttırmak için tüm topluma önemli görevler düştüğünü belirtti

Engelli bireylerin İmkân ve fırsat tanındığında , çok başarılı işler yaptıklarını, hayata ve geleceğe önemli katkılar sağladıklarını, geçmişten günümüze bu anlamda nice güzel örneklerin varlığını biliyor ve şahit oluyoruz

Cumhurbaşkanımız    Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki Ak Parti hükümetleri olarak her daim engelli vatandaşlarımıza pozitif ayrımcılık yapılmasına, engelli kardeşlerimize ve ailelerine güvenli bir gelecek hazırlanmasına yönelik icraatlar yaptık ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarımız aracılığıyla engelli kardeşlerimizin birçok hizmetten ücretsiz ve yerinde yararlanmasını sağladık. Ayrıca engelli kardeşlerimize yapılacak hizmetler ile ilgili konulara 2023 parti siyasi vizyonunda yer vererek engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri kaldırmaya ve destek olmaya devam edeceğiz.

İnceöz, “Engelli kardeşlerimizle ilgili duyarlılığın, bir gün ya da haftayla sınırlı olmamalı. Bu duyarlılığı;  her zaman hissetmeliyiz. Hepimizin birer engelli adayı olduğunu asla unutmamalıyız engel değil destek olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu ve engelsiz bir yaşam sürdürebilmelerini diliyorum…” dedi.

 

Bu haber 758 kez okundu.
758 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.