12° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

AK PARTİ’DE İLKNUR İNCEÖZ KIPIRDANMASI

Aksaray Güncel - Mart 29, 2019 09:33 A A

Yüz gündür devam eden seçim çalışmalarında üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi bir görüntü veren Ak Parti teşkilatları ve Ak partili seçmen Ak parti milletvekili İlknur İnceöz ün olaya el koyması ile biraz kıpırdanmaya başladı.

İlknur İnceöz’ün vatandaşla kurduğu samimiyet ve sıcak ilişki gözlerden kaçmıyor.

100 gündür Ak Parti cephesinde seçim çalışmalarını sözde yürüten esasta provake eden Ak parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve İlçe Başkanı Hamza Aktürk’ten gına gelen vatandaşda İlknur inceöz yeni bir umut kaynağı oldu.

Dün Fatih mahallesinde vatandaşla bir araya gelen Ak Parti Milletvekili İlknur İnceöz’e vatandaştan yoğun bir ilgi vardı.Bu zamana kadar İlknur Hanımın sahaya çıkmasına pek sıcak bakmayan ve mümkün olduğu kadar kendilerini ön plana çıkarmaya çalışanlara dün akşam vatandaşların teveccühü ders niteliğinde idi.

İlknur İnceöz hanfendinin alana gelmesi ile vatandaşlar tarafından etrafının sarılması ve sevgi yumağı oluşturulması Seçim sahalarındaki yanlışı ortaya çıkardı.

Sorumlu Gazetecilik gereği SORUYORUZ

1-Sayın Ak Parti il Başkanı Ak Parti nin Aksarayda düşüşü seninle başladı önce 2 milletvekili kaybettik şimdide Belediye başkanlığını kaybetmek üzereyiz.Bundan dolayı sorumluluk hissediyormusun.

2-İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu’nun sahada bu kadar karşılığı var iken sen kendini ön plana çıkartıp İlknur inceözün yüzünden seçim kaybediriz yaygarasını yaydın partiyi getirdiğin durumdan mutlumusun.

3-Ak Partide ne kadar eski kurucu geçmiş dönem yöneticileri varsa hepsini kenara çıkartıp halkın tepki göstediği süleymancıları partiye toplamanın amacı nedir.

sonuç itibari ile meydanlar meydanda Ak parti il başkanı ve mevcut teşkilatlar Ak parti Bu seçimi kaybederse bunun tek sorumlusu sizlersiniz. İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu olmadan yürüttüğünüz seçim kampanyası Ak Partiye İhanettir.

Bu haber 3382 kez okundu.
3.382 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.