18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AKMÜB GAZETECİLER İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Aksaray Güncel - Ocak 14, 2019 09:43 A A

Aksaray Müteahhitler Odaları Biriiği Başkanı Fatih Güneş ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray’da görev yapan yerel gazeteciler ve internet haber sitesi yöneticileri ıle tanışma toplantısında beraber oldular. AKMÜB Başkanı Fatih Güneş ”

Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutluyorum. Özellikle kamuoyunun doğru ve zamanında bilgilendirilmesinde basın mensuplarına çok büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu kapsamda Ülkemizde, bölgemizde ve İlimizdeki gelişmelerin doğru şekilde algılanıp yorumlanması ve halkımızın bilgilendirilmesinde yerel gazetelerin de etkin bir rolü bulunmaktadır.

Türkiye genelinde Marka Kent olma yolunda adımlar atan illerimizin geneline baktığımızda kentsel dönüşüm projelerinin ön plana çıktığı görüyoruz. Aksaray’ında bu anlamda projesinin yer aldığını biliyor ve takip ediyoruz. Yeni Belediye Başkanımız kim olursa  kentsel dönüşüm projesine adım atması halinde bizler desteklerimizi hemen vermeye hazırız. Kış mevsimi dolayısıyla fiyatlar sabit durumdadır. Şuan da uygun fiyata sıfır satılık daireler mevcuttur. Ama yaza doğru bu fiyatlar, ham madde fiyatının artmasından dolayı, Ciddi bir şekide fiyat  artışı bekleniyor. Bu durum; yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımızın korkmadan ve çekinmeden yatırım yapabilmeleri için bir fırsat. Maaliyet fiyatlarını daha fazla sırtlanamayan proje sahiplerinin yılbaşı sonrası bu durumu fiyatlara yansıtacağı görüşündeyim” dedi

Programın ardından toplu fotoğraf çektirildi

Bu haber 1588 kez okundu.
1.588 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.