Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BELEDİYESİ KADIN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİGE ÇIKTI

Aksaray Güncel - Haziran 12, 2020 07:35 A A

Aksaray Belediyesi Kadın Hentbol Takımı lig boyunca sürdürdüğü başarıyı Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligine yükselerek taçlandırdı.

Türkiye Hentbol Federasyonu yetkilileri Lig boyunca oynadığı maçlarda birçok başarıya imza atan Aksaray Belediyesi Kadınlar Hentbol takımının süper lige yükseldiğini duyurdu.

Göreve geldiği günden beri Aksaray’ın adını ulusal ve uluslararası müsabakalarda duyurmak için şehrin adını taşıyan tüm spor kulüplerine destek veren Belediye Başkanı Evren Dinçer, geçtiğimiz günlerde kulüp yöneticileri ve sporcularla görüşme yapmıştı. Yapılan görüşme sonrasında Aksaray Belediyesi Kadınlar Hentbol takımına maddi manevi tam destek verdiklerini ifade etmişti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi Kadın Hentbol takımının Süper Lige yükselmesi ile ilgili yaptığı açıklamada Kadın Hentbol takımı yöneticilerinin ve sporcularının Aksaray’a gurur yaşattığını belirtti. Aksaray’a bu gururu yaşatan takımın yöneticilerini, teknik ekibini ve sporcularını tebrik ettiğini ifade etti

Bu haber 587 kez okundu.
587 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.