Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BELEDİYESİ’ NDEN ANLAMLI RAMAZAN HEDİYESİ

Aksaray Güncel - Nisan 25, 2020 10:52 A A

Korona Virüs tedbirleri dolayısı ile bu ramazanda yapılamayan toplu etkinliklerin yerine çeşitli çalışmalar yaparak doldurmaya çalışan Aksaray Belediyesi vatandaşlara 30 gün boyunca 30 Bin adet Ramazan Ayına özel hediye paketi dağıtacak. Hediye paketlerinin içerisinde Aksaray Belediyesi Akmek birimi tarafından üretilen maskeler ve Aksaray Tahinlisi ile bu ramazanda vatandaşlar evlerinden Belediye ekiplerince ziyaret edilecek.

Her yıl Ramazan Ayında mahalle mahalle toplu iftar programları yaparak vatandaşları aynı sofrada buluşturan Aksaray Belediyesi bu yıl Covid19 salgını tedbirleri kapsamında toplu iftarları iptal etmek zorunda kaldı .

Ramazan aynın getirdiği manevi duyguları vatandaşlarına hissettirebilmek için çeşitli çalışmalar yürüten Belediye Ekipleri iftara yakın bir saatte vatandaşları evlerinde ziyaret ederek onlara içerisinde Aksaray Belediyesi Akmek birimi tarafından üretilen maske ve Aksaray Tahinlisi’ nin olduğu paketleri hediye ediyorlar. Vatandaşların ramazan aynı kutlayarak bir süre sohbet eden ekipler Belediye Başkanı Evren Dinçer’in vatandaşlar için yazdığı mektupları da sahiplerine ulaştırıyorlar.

Aksaray Belediyesi tarafından Ramazan ayına özel oluşturulan bu hediye paketlerini alan vatandaşlar hediye paketlerinde Aksaray’a özgü ve sadece Ramazan aylarında çıkan Aksaray Tahinlisinin olmasının çok anlamlı olduğunu belirterek Belediye Başkanı Evren Dinçer’e ve ekiplerine teşekkür ettiler.

Bu haber 559 kez okundu.
559 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.