Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BELEDİYESİ YEŞİL ALANLARDA BAKIM ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Aksaray Güncel - Nisan 25, 2020 11:00 A A

Aksaray Belediyesi, resmi kurum ve kuruluşların bahçelerinde, okul bahçelerinde, camiler, parklar ve orta refüjlerde yeni çim ekim ve çim biçim çalışmalarını belirli periyotlarda sürdürüyor.

İlkbaharın gelişi ile birlikte park ve bahçelerde çalışmalar başlatan Aksaray Belediyesi ekipleri parklarda çim ekim ve bakım çalışmalarına hızlandırdı. Yapılan çalışma ile yeni çim ekimi, yeşil alanlarda bulunan mevcut çimlerin bakımı ve sulaması yapıldı.

Aksaray Belediyesi ekipleri korona virüsüne karşı önlem almaya devam ederken park ve bahçelerin bakım ve onarımını da ihmal etmedi. Salgının bitmesi ile birlikte vatandaşların evlerinden çıktığında park ve bahçelerde huzurlu zaman geçirmeleri için harekete geçildi.

Yapılan çalışmalarla ilgi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer; ‘’Covid19 salgınının bitmesi ile birlikte dışarı çıkacak vatandaşlarımız için parklarımızda ve yeşil alanlarımızda gerekli bakımları yapıyoruz. En kısa zamanda bu salgının bitmesini ve vatandaşlarımızın bu parklarımızı kullanmaya başlamalarını ümit ediyorum.’’ Dedi.

Bu haber 602 kez okundu.
602 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.