15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BELEDİYESİ’NDEN ÖDÜLLÜ KARİKATÜR YARIŞMASI

Aksaray Güncel - Ocak 12, 2021 12:45 A A

Aksaray Belediyesi, pandemi sürecinde vatandaşları sosyal etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi sürecinin vatandaşlar üzerinde oluşturduğu psikolojik etkileri ortadan kaldırmak için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyen Aksaray Belediyesi yeni bir yarışmayı sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Her yaş grubundan vatandaşın katılım sağlayabileceği ‘’Aksaray’da Pandemi’’ konulu yarışma ile karikatür çizme yeteneğine güvenen yarışmacılar yeteneklerini sergileyecekler.

Yarışmaya katılmak isten vatandaşlar çizdikleri karikatürlerini karikatür@aksaray.bel.tr. mail adresine gönderecekler. Aksaray Belediyesi tarafından değerlendirilen yarışmanın kazananları belediyeye ait sosyal medya hesaplarından açıklanacak.

18 Ocak- 18 Şubat tarihleri arasında başvuruların yapılacağı yarışmanın kazananlarına ödüller verilecek. Karikatür yarışmasında birinciye 1000 TL İkinciye 500 TL üçüncüye 300 TL ve mansiyona kalan yarışmacılara da 100 TL ödül verilecek.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar aksaray.bel.tr. adresinden ve 444 55 68 numaralı telefonlardan bilgi alabilecek.

MİKROFON SİZDE

Şarkını söyle, videonu çek, yarışmaya katıl

Aksaray Belediyesi, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgının insanüstünde kurduğu psikolojik etkiyi azaltıp, moral olması ve sanat camiasına yeni yetenekler kazandırmak için “Mikrofon Sende” adlı ses yarışması düzenliyor.

Ses yarışması için detaylı bilgi Aksaray Belediyesine ait resmi web sitesi www.aksaray.bel.tr adresinde yer alırken yarışmaya katılanlara sürpriz hediyeler verilecek.

Yarışmaya katılmak için herhangi bir yaş sınırlanması yoktur. Dileyen herkes istediği müzik dalından yarışmaya katılabilecek. Yarışmada seslendirilecek şarkılar 1 dakikalık süreyi geçmeyecek. Videolar herhangi bir enstrüman eşliğinde veya solo halinde olabilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler çektiği videolar 20 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında mikrofonsende@aksaray.bel.tr adresine gönderebilecek.

Jüri değerlendirmesinden sonra sonuçlar Aksaray Belediyesi Web TV ve sosyal medya platformları üzerinden açıklanacak. Yarışma ile ilgi kapsamlı bilgiye www.aksaray.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu haber 1792 kez okundu.
1.792 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.