Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BELEDİYESİNDEN TACİN MAHALLESİNE YENİ OYUN PARKI

Aksaray Güncel - Nisan 25, 2020 10:56 A A

Korona virüsle mücadele çalışmalarını aralıksız sürdüren Aksaray Belediyesi ekipleri daha önceden planlanmış belediyecilik hizmetlerini de ihmal etmiyor.

Günün her saatinde şehrin her noktasında birbirinden farklı çalışmalar yürüten yapan Aksaray Belediyesi ekipleri Tacin Mahallesine yeni bir oyun parkı daha kazandırdı.

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları ile çalışmalar yürüten Belediye ekipleri Tacin Mahallesinde yeni açılan imar yollarına yakın bir bölgede başlayan büyüme ve gelişmeyi göz önünde bulundurarak 1818. Sokak yakınlarında yeni bir oyun parkını mahalle sakinlerinin hizmetine sundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Tacin Mahallesinde hayata geçen yeni oyun parkı için Korona Virüs tedbirleri dolayısı ile evde sıkılan çocuklarımız ve ailelerimiz tedbirler kalktığında sosyal aktiviteler yapabilsinler diye Şehrin her noktasındaki parklarda bakım onarım ve peyzaj çalışması yapıyoruz. Ayrıca ihtiyaçlar doğrultusunda mahallelerimizde yeni parklar yapmaya devam ediyoruz. Tacin Mahallemize yaptığımız çocuk oyun parkımız bunlar birisi İnşaallah tedbirler kalktığında çocuklarımız bu alanlardan doyasıya istifade ederler açıklamalarında bulundu.

Bu haber 444 kez okundu.
444 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.