18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY BİRİK OLMALI

Aksaray Güncel - Kasım 8, 2019 12:32 A A

Aksaray’da mevcut bulunan 300 STK, Dernek söyleyecek tek kelime yok mu?

STK’lar Platformu başkanıyım diye kamera karşısında poz veren menfaatine göre açıklama yapan, boy gösteren beyler. konu Aksaray olunca neredesiniz Şov yapanlar…

STK Başkanları, Basında cemiyet Başkanıyız diye poz atanlar, hava basanlar,  Oto, çöpe keçi kılına, koyunyününe sözü olanlar neredesiniz?

Maalesef Aksaray olarak çok ciddi bir travma yaşadık. Üç beş cahil ile birlikte liyakatsiz bir okul müdürü ne için seçildiğini bilmeyen bir muhtar şehrimizin adına leke düşürdü.

Ota Boka koyun yününe keçi kılına dair söyleyecek sözü olan yüzlerce STK, Vakıf dernek şehrimizin linç edilmesini seyrediyor susuyor. STK dediğimiz kavram bu dönemde ortaya çıkmayacaksa ne zaman çıkacak Ne zaman konuşacak Şimdi birlik olma zamanı.

Şehrin Valisi üzerimize yapışan üç beş cahilin provokasyonunu temizlemeye çalışırken hep birlikte Sayın Valimize destek olup Biz bu değiliz Biz Somuncu Babanın Celalettin Aksaray’ın torunlarıyız evlatlarıyız diye haykırmamız gerekmez mi. Tüm STK’ları bu konuda meydana davet ediyoruz. Hep birlikte haykıralım Hem Bu çocuklar hepimizin diye hem de Biz bu değiliz Aksaray hoşgörünün şehridir diye. —

Bu haber 1653 kez okundu.
1.653 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.