12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY DEĞİŞİME HAZIR

Aksaray Güncel - Mart 28, 2019 10:47 A A

Artık son düzlük ve 3’üncü gün akşam Aksaray Belediye Başkanlık seçimi sandıktan MHP’nin zaferi ile Aksaray Değişime Hazır.
118 gündür sahada çalışmalarını sürdüren “Gönüller Hazır” sloganı ile seçmenlerin aklına kazınan MHP adayı Sefer Alkan, yaptığı çalışmalarda Aksaray’ın Değişime Hazır olduğunu vurgulayarak; “Seçim çalışmalarına ilk başlayan aday olarak vatandaşlarımızın derdi ile dertlendik, mutlulukları ile sevindik. Artık sayılı günler kaldı. Pazar günü sandıklardan MHP ile birlik, beraberlik, dostluk kazanacak. Bizler göreve geldiğimizde hiç kimsenin siyasi görüşü, şekli, düşüncesi ile yargılanmadan herkese eşit şekilde hizmetler yapacağız. Birimlerimiz 24 saat görevde olacak ve vatandaşımızın sıkıntısına anında çözümler bulunacak. Bizler hizmet için geliyoruz” dedi.
Seçmenler; “Aksaray’da Değişim İstiyoruz”
3 dönemdir AK Parti’li Belediyeciliğe teşekkür eden seçmenler; “Artık değişim zamanı geldi. Artık AK Parti’nin dinlenme zamanı geldi. Bu vakit Sefer vaktidir. Tek sevdamız olan Aksaray’a, Aksaraylı ve Aksaray’da yaşayan bir adayın sahip çıkacağını ve onunla hizmetin geleceğine inandığımız için kararımız Sefer Alkan’dan yanadır. Gönüllere giren yıllardır Aksaray’da bizimle birlikte yaşayan ‘Aksaray’ın Öz Evladı’ dururken, bir başka adaya oy verecek değiliz. Pazar günü seçimlerde oyumuz MHP’ye, akşam ise zafer için meydanlarda olacağız” dediler.
“TOKİ Kararını Verdi; Başkan Sefer”
Cumhuriyet ve Yunus Emre mahalleleri ortak toplantısını gerçekleştiren MHP’de adeta zafer kutlamaları yaşandı. Ellerde Türk Bayrağı, dillerde ise; “Aksaray’ın Başkanı Sefer” sloganları ile coşkulu yüzlerce seçmen MHP’nin adayı Sefer Alkan’a sevgi gösterisinde bulundu. MHP Adayı Sefer Alkan’ın konuşmaları sık sık “Sefer Başkan, Sefer Başkan” sloganları ile kesildi.
“Kazanan Tek Sevdamız Aksaray” diyen MHP Adayı Sefer Alkan; “Meydanlarda, çalışmalarda bizlere destek veren gönüldaşlarımızı gördükçe “Gönüller Hazır. Artık Pazar gününü heyecanla bekliyoruz. Pazar günü akşam herkesi meydanda bekliyoruz” ifadesine yer verdi.
TOKİ de gerçekleşen programa, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan, MHP Kadın Kolları Başkanı Neriman Fidan ve yüzlerce vatandaş katıldı. Açık hava toplantısının açılış konuşmasını MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptı. Açılış konuşmasının ardından MHP Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın konuşmasının ardından coşkulu kalabalığa seslenen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan; “Pazar günü sandıktan MHP’nin zaferi, birliğin, dostluğun kararı çıkacak” dedi.
“Pazar Günü Meydanda Buluşmak Üzere”
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan yaptığı açıklamada; “Allah’ın izni ve sizlerin oylarıyla 31 Mart akşamında 5 yıl boyunca sizlere hizmet etmek için Aksaray Belediye Başkanlık seçimini kazanacağız. Bu kalabalığı göremeyen bazı siyasi partiler bugün burada olmak için can atıyorlar. Bizler her düşüncenin ve her siyasi görüşün başkanı olacağız. Bizler gönüllerin başkanı olmak için çalışacağız. Aksaray Allah’ın izniyle Ehline Emanet olacak. Bizler emanet aldığımız koltuğu layıkı ile görevimizi yapacağız. Pazar günü meydanda buluşmak üzere Allah’a Emanet Olun” dedi.

Bu haber 1546 kez okundu.
1.546 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.