Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY EKİBİ, OYNADIĞI FUTBOLLA HEYECAN OLUŞTURUYOR

Aksaray Güncel - Kasım 27, 2020 08:18 A A

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 68 Aksaray Belediyespor Futbol Takımının şehirde büyük bir heyecan oluşturduğunu ve elde ettiği güzel sonuçlarla geleceğe dair umutları arttırdığını söyledi.

Rektör Şahin, beraberinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz ve ASÜ Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Lalehan Akyüz’le birlikte, 68 Aksaray Belediyespor Futbol Takımı yöneticilerini ve oyuncularını ziyaret etti. Dağılgan Stadı’ndaki antrenman ziyaretinde kısa bir açıklama yapan Rektör Şahin, ihtisaslaşma çalışmalarına dikkat çekti. Spor ve sağlığın kesiştiği kümede sürekliliği olan projeler üretme çabalarından bahseden Şahin, “Bu amaçla şehrimizdeki tüm spor kulüplerini ziyaret ediyor, yöneticiler, teknik heyet ve sporcularla görüşüyor, onların fikirlerini alıyor ve projeleri yeni bakış açılarıyla geliştirmeye çalışıyoruz” dedi. Futbolun çok sevilen ve takip edilen bir branş olduğunu ve 68 Aksaray Belediyespor’un şehirde yeni bir heyecan oluşturduğunu dile getiren Prof. Şahin, “Aksaray ekibi, gerek ortaya koyduğu güzel futbol gerekse elde ettiği başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor ve geleceğe dair umutları arttırıyor. Bu noktada sporcu kardeşlerimiz başta olmak üzere, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Biz ASÜ olarak, ilgi alanımıza giren her hususta takımımızın yanındayız” dedi. Tatlı ikramının ardından Sportif Direktör Oktay Sayınkaplan, Genel Kaptan İsa Güzel, Yönetici Cebrail Güzel, Antrenör Cüneyt Tiryaki ve Kulüp Müdürü Atalay San, Rektör Şahin ve beraberindeki heyete ziyaretleri münasebetiyle teşekkür etti.

68 Aksaray Belediyespor Futbol Takımı misli.com 3’üncü Lig 4’üncü Grupta mücadele ediyor ve 18 puanla lider durumda bulunuyor.

Bu haber 521 kez okundu.
521 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.