Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAY’LI HEMŞERİLERİMİN ÜÇ AYLARINI VE REGAİP KANDİLİ’Nİ TEBRİK EDİYOR

Aksaray Güncel - Şubat 26, 2020 10:40 A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI, Üç Aylar ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kaşlı mesajında “Üç ayların başlangıcı, Ramazan Ayı’nın habercisi olan Regaip Kandili; sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının daha ön planda tutulması gereken çok önemli müstesna gün ve aylardır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, manevi havası çok yüksek, feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi olan üç aylara girmiş bulunuyoruz.

İdrak edeceğimiz Regaip Kandili’nin; sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının oluşmasına, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine vesile olacağına inanıyorum. Herkesin rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecelerin bereketinden en güzel şekilde yararlanmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu duygularla; tüm Türk-İslam Aleminin ve Aksaray’lı Hemşerilerimin Üç Aylarını ve Regaip Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm ülkemiz ve insanlık âleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum.

 

Bu haber 855 kez okundu.
855 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.