Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAYLI ÖZEL SPORCULAR SATRANÇ ŞAMPİYONASINA KATILIYOR

Aksaray Güncel - Şubat 4, 2020 11:46 A A

Özel sporcular, Antalya’da yapılacak olan Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonasına katılmak üzere Engelli Koordinasyon Merkezinden uğurlandı.

Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik, Belediye Meclis üyeleri Cem Elibol, Yakup Kadri Perek ve Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkez Başkanı Bekir Kaya, Antalya’da yapılacak olan Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonasına katılmaya hazırlanan özel sporculara başarılar diledi.

68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (GESK) ile Aksaray Somuncu Baba ESK kulübü adına yarışacak özel sporcular, Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezinde bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik, Belediye Meclis üyeleri Cem Elibol, Yakup Kadri Perek oyunculara başarılar diledi. Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkez Başkanı Bekir Kaya özel sporculardan derece beklediğini ifade etti.

68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ramazan Dağ, konuşmasına desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür ederek başladı. Kulüp Başkanı Ramazan Dağ, “Bizler, Antalya’da yapılacak olan Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonasına ilimizi temsilen katılıyoruz. 6 kategoriden oluşan bir şampiyonaya 19 sporcu ile katılıyoruz. Şampiyona da Aksaray’ımızı en iyi şekilde temsil etmek ve iyi bir sonuç almak istiyoruz. Bize desteğini esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Evren Dinçer bey olmak üzere Aksaray Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkez Başkanı Bekir Kaya ve bizleri burada yalnız bırakmayan Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik, Belediye Meclis

üyeleri Cem Elibol ve Yakup Kadri Perek ile Engelli Koordinasyon Merkezi üyelerine teşekkür ederim” dedi.

Özel sporcular, Antalya’da yapılacak olan Türkiye Görme Engelliler Satranç Şampiyonasına katılmak üzere Engelli Koordinasyon Merkezinden uğurlandı.

 

Bu haber 693 kez okundu.
693 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.