Açık
  • EURO
  • DOLAR

AKSARAYLI VEKİL İNCEÖZ AK PARTİ KADIN MİLLETVEKİLLERİNİN LİDERİ KONUMUNDA

Aksaray Güncel - Haziran 12, 2019 19:15 A A

 

Bir duruşu olmalı insanın;

Bir bakışı,

Bir anlayışı,

Bir davası olmalı…”

Böyle diyordu Şair Cahit Zarifoğlu yedi güzel adamın bir tanesi;

Aksaray Ak Parti teşkilatlarının içinde olumsuzluklar almış başını giderken Reise bağlılık noktasında vatandaşın ruhuna hitab edebilme noktasında hizmetlerin takibi noktasında tek olumlu ışık Şu anda Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz gözüküyor.

Bazı milletvekilleri vardır sadece konuşur bazıları vardır bal yapmaz arı gibi bazıları vardır seçilir seçilinceye kadar evelallah ağam paşam seçildikten sonra hadi güle güle eyvallah paşam.

Şimdi Ak Parti il teşkilatı tarafından yoğun bir şekilde kötü propaganda yapılsa da Milletvekili dediğin İlknur hanım gibi olmalı; Bir bakıyorsunuz Aksarayda bir garibin yanında bir hastanın yanında bir  öksüzün yanında bir bakıyorsunuz Ankara’da Aksaray için yapılacak bir işin takibinde bir bakıyorsunuz İstanbulda seçim için Reisin emrinde. Kadın milletvekillerine liderlik yapmak için sahalarda.Siyasetin içinde olduğumuz için biliriz Tüm kamu idarecileri yatırım konusunda ihtiyaçlarında İlknur İnceöz hanfendiye ulaşırlar çözülmedi diyenle karşılaşmadık.

Sayın Cumhurbaşkanımız da bunu bildiği için Ak partinin tüm önemli organizasyonlarında Sayın vekilimizi yanında görmek istiyor. Sözün özü Şahsi kanatim şudurki Ak Parti Aksaray İl Teşkilatı bir an evvel bu kötü gidişe dur demek istiyor ise İlknur Hanım’ın organizesinde yeniden şekillendirilmeli herkesle kavga eden herkes ile didişen insanları ötekileştiren bir yönetim değil insanları kucaklayan İnsanların içindeki Ak Parti

sevdasının ve davasının ateşini yeniden ateşleyen bir yönetim oluşturulmalı. Bizden söylemesi yoksa bir dahaki dönemde Ak Parti Aksarayda daha fazla kan kaybı yaşayacaktır.

Mahmut Eskil

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Bu haber 1833 kez okundu.
1.833 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 19:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.