Açık
  • EURO
  • DOLAR

ALT YAPISI TAMAMLANAN YOLLARDA SICAK ASFALT SERİMİNE BAŞLANILDI

Aksaray Güncel - Temmuz 14, 2020 13:17 A A

Şehrin her noktasında çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi, Şifahane Mahallesi Nevşehir Caddesinde sıcak asfalt serimine başladı.

Aksaray Belediyesi ekipleri, şehrin ana arterlerinden olan Nevşehir Caddesinde geçtiğimiz günlerde alt yapı çalışmaları başlatmıştı. Alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde de sıcak asfalt serimine başlanıldı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Nevşehir Caddesinde devam eden sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ‘’Şehrimizin sorunlarına kalıcı çözümler üretmek adına sıcak asfalt serim çalışması yapmadan önce çalışma yaptığımız bölgenin alt yapı sorunlarını çözüyoruz. Şu an çalışmaların yapıldığı Nevşehir Caddesinde de gerekli alt yapı çalışmalarımızı geçtiğimiz günlerde tamamladık. Bugün de ekiplerimizle ile birlikte sıcak asfalt serimini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı sağlam temellere oturtarak gerçekleştiriyoruz. Sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Sıcak asfalt seriminin tamamlanması ile birlikte vatandaşlarımıza güvenli ve konforlu bir ulaşım imkanı sunmuş olacağız.’’ Dedi.

Bu haber 572 kez okundu.
572 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.