Açık
  • EURO
  • DOLAR

ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ’TAN İŞ DÜNYASINA MÜJDE

Aksaray Güncel - Aralık 14, 2020 11:35 A A

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, geçtiğimiz günler içerisinde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile Ziraat Bankasının yapmış olduğu toplantı neticesinde güçlerin birleştiğinin altını çizerek güvenli alışverişin hayata geçirildiğini belirtti.

Konu hakkında açıklamada bulunan ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile Ziraat Bankası güçlerini birleştiriyor, tedarik zinciri finansmanını güçlendiriyordur. Alıcı ve satıcı arasında Güvenli Ticaret Sistemini kurmayı sağlayan Bank kart Başak ile üyelerimiz alımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanacaktır. Alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açıyoruz. Üreticiler ve satıcılar tahsilat ile uğraşmadan güven içinde mallarını satacaklardır. Alıcılarda uygun vade ve maliyette finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayacaklardır.

Bu kapsamda hayata geçirilen alıcı ve satıcı arasındaki güvenli ticaret sisteminin iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

Bu haber 457 kez okundu.
457 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.