Açık
  • EURO
  • DOLAR

ATSO İLE HALKBANK ARASINDA İMZALAR ATILDI

Aksaray Güncel - Ocak 5, 2021 11:09 A A

ATSO İle Halkbank Arasında “Güvenli Tedarik Zinciri Finansman Ürünü” Protokolü İmzalandı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray Halkbank Şubesi arasında “Güvenli tedarik Zinciri Finansman Ürünü” protokolü imzalandı.

İmzalanan Protokol kapsamında açıklama yapan ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, Oda Üyelerimiz Güvenli Tedarik Zinciri Finansmanı kapsamında, tedarikçi firmalardan yapacakları tedarik alımlarında özel vade ve finansal avantajlara sahip olacaklardır.

Alt Kuruluş üyesi tedarikçi firmaların da banka garantisi ile tahsilatlarını gerçekleştirebileceklerdir. Güvenli Tedarik Zinciri Finansmanı sisteminde, ÖKC/POS/Üye İşyeri sistemine hali hazırda dâhil olan ve/veya dâhil edilecek, Alt Kuruluş üyelerinin kendi aralarında ve ÖKC/POS/Üye İşyeri/Kart ekosistemi içinde yapacakları ticari işlemlerde kullanacakları, Banka’nın onlara özel ürünü Güvenli Tedarik Zinciri Finansmanına ilişkin hususlar değerlendirilecektir.

Üyelerimizin finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile Halkbank Arasında Hayata geçirilen Güvenli Tedarik Zinciri Finansmanı protokolünün şehrimize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na katkılarından dolayı ATSO Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum” Dedi.

Bu haber 378 kez okundu.
378 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.