Açık
  • EURO
  • DOLAR

ATSO ÜYELERİNE ELEKTRİKTE ÖZEL İNDİRİM

Aksaray Güncel - Şubat 24, 2020 07:48 A A

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Meram Elektrik A.Ş arasında geçtiğimiz hafta içerisinde imzalanan protokol kapsamında Oda Üyelerine yönelik indirim anlaşması yapıldı.

ATSO Başkanı Göktaş tarafından yapılan açıklamada; Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın Ticari ve Hizmet sektöründeki üyelerine yönelik olarak %10 İndirimli Elektrik tarifesini Meram Elektrik Anonim Şirketi ile imzaladığımız protokol kapsamında hayata geçiyoruz. Protokol Kapsamında indirimden yararlanan üyelerimiz bir yıl boyunca herhangi bir zamdan etkilenmeden aynı tarife üzerinden faturalandırılacaktır. Protokolden faydalanmak için EPDK’nın belirlemiş olduğu 1.400 kWh üstünde bir elektrik tüketimi olması, Ticarethane veya sanayi abone gruplarından birinin olması şantiye dahil, 12 aylık süreçte 100 TL ve üzere elektrik ödemesi yapılması gerekmektedir.

Sanayi Sicil Belgesi Olanlara Müjde

Sanayi Sicil Belgesi olanlara %12 İndirime ek olarak Protokol kapsamında %5 daha indirim yapılacağının müjdesini veren ATSO Başkanı Göktaş açıklamasının devamında; “Sanayi Sicil Belgeleri alan üyelerimiz normalde %”12 İndirimden faydalanmakta iken yaptığımız protokol kapsamında bu indirime ek olarak % 5 oranında indirim alacaklardır. Bu noktada Elektrik Enerjisi indiriminden faydalanmak isteyen aktif üyelerimizin MEPAŞ müşteri hizmetleri merkezine Odamızdan alacağı Kayıt sureti ile başvuru yapıp Serbest Tüketici Sözleşmelerini imzalaması gerekecektir. Odamız üyelerinin menfaatleri doğrultusunda yaptığımız protokolün Üyelerimize ve Odamıza hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

 

Bu haber 836 kez okundu.
836 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.