Açık
  • EURO
  • DOLAR

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Aksaray Güncel - Haziran 21, 2020 08:46 A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vekil Kaşlı, mesajında şu ifadelere yer verdi: Babalar Günü, birçok ülkede olduğu gibi bizim ülkemizde de her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan anlamlı bir gündür.

Yaşamın her anında varlığıyla evlatlarının desteği, çocuklarını geleceğe hazırlamada annelerin en büyük dayanağı olan babalar, aile kurumunun temel direğidir.

Ailesinin mutluluğu, huzuru, güvenliği ve onurlu bir yaşam sürmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, çocuklarının geleceğe daha güvenle bakabilmeleri için ellerinden gelen tüm gayreti alın terleriyle birleştirerek göstermektedirler.

Bizler, hayatın her döneminde bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. İnancımız ve kültürümüzün de bir gereği olarak onlara hürmette kusur etmeden ailemiz için ortaya koyduğu her türlü çabasında babalarımızın yanında olmalıyız. Çünkü onlar, hem varlığımızın nedeni hem de hayat boyu yanımızdaki en büyük desteğimizdir.

Bu düşüncelerle; başta ülkemizin birlik ve beraberliği yolunda canlarını feda eden Aziz Şehitlerimiz ve onların değerli babaları olmak üzere, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak tüm aile fertlerini güven bağı ile birbirine bağlayan, aile ve toplum hayatının omurgasını oluşturan babalarımızın Babalar Günü’nü kutlar, kendilerine aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim. Ebediyete irtihal etmiş olan babalarımızı da rahmet ve minnetle anıyorum.

Bu haber 694 kez okundu.
694 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.