Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN DİNÇER, ‘’GENÇLERİN HEYECANI BİZLERE ENERJİ VERİYOR’’

Aksaray Güncel - Mart 9, 2020 09:48 A A

Her hafta pazartesi günleri okullarda düzenlen Bayrak Törenlerine katılan Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte Somuncubaba Anadolu lisesinde düzenlenen bayrak törenine katıldı.

Somuncubaba Anadolu Lisesi’nde katıldığı bayrak töreninde konuşan Belediye Başkanı Evren Dinçer, gençlerin heyecanı bizlere enerji veriyor diyerek şu açıklamalarda bulundu; ‘’Sevgili gençler hepinize iyi haftalar diliyorum. Bu haftaya sizlerle başlıyoruz. Okulumuz gördüğüm kadarı ile çok aktif bizlerde sizin bu dinamikliğinizden bu enerji alıyoruz. Bugün sizlerden gelen talepleri dinlemek için sizi sınıflarınızda ziyaret edeceğiz. Okulumuzun başarıları çok yüksek Okulumuzun ismi Aksaray için önemli bir değer olan Somuncubaba’nın ismini taşıyor. Okulumuzun basketbol voleybol gibi dallarda önemli şampiyonlukları var. Sizlere başarılar diliyorum’’ Dedi.

Bayrak töreni sonrası öğrencileri selamlayan Başkan Dinçer, konuşması sonunda her zaman olduğu gibi eline telefonu alarak öğrencilerle öz çekim yaptı. Başkan Dinçer, Bayrak töreni sonrası öğretmenler odasında okul müdürü, okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek okulun ihtiyaçları hakkında talepleri not aldı.

Öğrencileri sınıflarında tek tek ziyaret ederek sohbet eden Belediye Başkanı Evren Dinçer’e öğrencilere Milli Şairimiz merhum Mehmet Akif Ersoy’un Safahat kitabını hediye etti.

Öğrencilerle ve öğretmenlerle uzun uzun sohbet eden Belediye Başkanı Evren Dinçer, çorba ve lokma tatlısı ikramında bulundu.

Bu haber 629 kez okundu.
629 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.