Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN DİNÇER “ÖĞRENCİLERİMİZİN MUTLULUĞU HER ŞEYE DEĞER”

Aksaray Güncel - Mart 11, 2020 08:08 A A

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, sosyal medya üzerinden gelen bir videoyu karşılıksız bırakmadı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, sosyal medya hesabına gelen bir videoda Yalnızceviz Köyü Ortaokulunda basketbol sahası olmadığı için öğrencilerin elleri ile pota yaparak basketbol oynadıklarını gördü. Görüntüleri izleyen Başkan Dinçer, basketbol potası bulunmayan okula pota yapılması talimatını verdi.

Başkan Dinçer’in talimatı doğrultusunda Yalnızceviz Köyü Ortaokuluna basketbol potası yapıldı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, öğrencilerimiz bizlerin geleceği diyerek “Gelecek nesillerimizin en iyi şartlarda yetişmesi için Belediye olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Belediyecilik sadece yol ve sudan ibaret değil. Önemli olan vatandaşlarımızın gönüllerine girebilmek. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim almaları sağlamak. Yalnızceviz köyündeki öğrencilerimizin bizlere sosyal medya üzerinden göndermiş oldukları videoyu izledik. Öğrencilerimiz basketbol oynamak için kendi imkânlarını kullanmışlar. Bizden pota yapmamızı istemişler. Bu öğrencilerimizin sportif alanlarda kendilerini geliştirebilmeleri basketbol potası bulunmayan okulumuza pota yapılmasını sağladık. Çocuklarımızın isteğini yerine getirdik. Çocuklarımızın mutluluğu her şeyin üzerinde” ifadelerini kullandı.

Yalnızceviz Ortaokulunda ki öğrenciler, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e teşekkür ederek “Bizler önceden basketbol potamız olmadığı için kendimiz imkanlarımızla pota yaparak basketbol oynuyorduk. Bununla ilgili video çektik ve videoyu internet üzerinden Belediye Başkanımıza sosyal medya hesabına yolladık. Evren Başkanımız gönderdiğimiz videoya karşılık bizim okulumuza basketbol potası yaptırdı. Bizler çok mutlu olduk. Artık potamız olduğu için teneffüs aralarında ve beden eğitimi derslerinde basketbol oynayabileceğiz. Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e teşekkür ediyor, kendilerini okulumuza basketbol oynamaya davet ediyoruz” dedi.

Bu haber 829 kez okundu.
829 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 08:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.