Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN DİNÇER VE VALİ AYDOĞDU BELEDİYE HİZMET ALANLARINDA İNCELEDİ

Aksaray Güncel - Haziran 29, 2020 06:00 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, hafta sonunda mesaisine erken başlayarak Vali Hamza Aydoğdu ile belediyenin hizmet sahalarında incelemelerde bulundu. Vali Hamza Aydoğdu, Aksaray Belediyesinin vatandaşa en iyi hizmet için çalıştığını söyledi.

Vali Hamza Aydoğdu ve Belediye Başkanı Evren Dinçer, hafta sonunda belediye hizmet birimlerini ziyaret ederek ilgili birim müdüründen çalışmalar ile hakkında brifing aldılar.

Vali Aydoğdu ve Başkan Dinçer’in ilk durağı Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü oldu. İtfaiyenin her tam teçhizat her türlü yangın, kaza gibi toplumsal olaylara müdahale için hazır kıta beklediğini gören Vali Aydoğdu, itfaiyeciliğin en saygın meslek grupları arasında olduğundan bahsetti.

Vali Aydoğdu ve Başkan Dinçer, hafta sonu Aksaray Belediyesine ait Sokak Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezine geçtiler. Burada koruma altında bulunan hayvanlar hakkında bilgiler aldılar.

Vali Aydoğdu ile Başkan Dinçer, son olarak Gençlik ve Bilim Merkezine geçtiler. Bilim Merkezinde açılacak kurslar ve içerisinde yer alan sosyal donatılar hakkında bilgiler alan Vali Aydoğdu ve Başkan Dinçer, Bilim Merkezinin gençlere birçok fırsat sunduğunu ifade ettiler. Başkan Dinçer, Bilim Merkezinin çok kısa bir zamanda içinde açılacağı bilgisini paylaştı.

Bu haber 450 kez okundu.
450 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 06:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.