Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN İŞÇİLERLE YEMEK YEDİ

Aksaray Güncel - Temmuz 21, 2020 11:03 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Destek Hizmetleri Müdürlüğü yemekhanesinde işçilerle birlikte öğle yemeği yedi. Belediye emeklisi işçi bir babanın oğlu olduğunu hatırlatan Başkan Dinçer, “Biz geldiğimiz yeri unutmadık, gideceğimiz yeri de unutmayız” diyerek fedakârca çalışan işçilerin, her şeyin en iyisine layık olduğunu söyledi. Başkan Dinçer, çocukluğunun geçtiği kademe tamirhanesinde çocukluk anılarını belediye işçileri ile paylaştı.

Aksaray Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne ait yemekhanede başlatılan tamir ve tadilatın ardından yenilenen işçi yemekhanesi, Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından açıldı. İşçilerle birlikte yenilenen yemekhanede öğle yemeği yiyen Başkan Dinçer, belediye işçileri ile samimi bir şekilde sohbet etti.

Babasının belediye emeklisi işçi Mustafa Dinçer olduğunu hatırlatan Başkan Dinçer, “Belediye emeklisi işçi bir babanın oğluyum. Çocukluğum kademedeki tamirhanede kamyonların üzerinde geçti. Allah kısmet etti, hemşehrilerimizin teveccühü ile Aksaray Belediye Başkanı olduk. Geldiğimiz yeri asla unutmadık, gideceğimiz yeri de unutmayacağız. Öğle yemeğimizi yenilediğimiz yemekhanemizde her şeyi hak eden işçi kardeşlerimizle yedik. İnşallah hep beraber şehrimizi hak ettiği yere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer, yemekten sonra Belediye işçileri ile fotoğraf çektirdi

Bu haber 598 kez okundu.
598 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 11:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.