Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKAN KOÇAK’TAN BAŞKAN ESKİL’E ZİYARET

Aksaray Güncel - Nisan 25, 2019 13:58 A A

Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Koçak Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil’i ziyaret etti.

Aksaray Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüseyin Koçak Şehit Aileleri için yaptığı çalışmalar ve destekler için teşekkür ederek hediye verdi. Başkan Koçak sitemize yaptığı açıklamada ” Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil derneğimiz kurulduğundan bu yana yapmış olduğu haberlerle ve sosyal anlamda derneğimize ve şehit ailelerine çok büyük destekler veriyor. Aksaray Şehit Aileleri ve Derneğimiz olarak yapmış olduğu fedakarlıklar çok fazla bu yaptıkları bizi çok duygulandırdı. O yüzden kendilerine küçük acizane bir hediye taktim ediyoruz ” dedi.

Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil ” Şehitler bizim şehidimiz vatan bizim vatanımız eğer bu şehitlerimizin devletimizin yaptığı fedakarlıklar olmasa biz belki bu hayatta olmazdık. Şehit ailelerine Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti olarak yanlarında olmamız gerekir. ve Allahın izniyle elimizden ne gelirse yaparız ” dedi

Bu haber 1029 kez okundu.
1.029 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.