24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKANLARDAN GİRGİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksaray Güncel - Şubat 20, 2019 13:13 A A

 

NORA CITY Yönetim Kurulu Üyesi Adem Girgin’i ziyaret eden Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak NORA CITY’ deki değişiklikler ve yeniliklerden dolayı Adem Girgin’e teşekkür etti.
Ticaret Borsası Başkanı Özkök, Aksaray’ın kıymetli iş adamı Adem Girgin’in NORA CITY Yönetim Kurulu Başkanı olduğu günden bu yana Aksaray’ın gözde alış veriş merkezinde muhteşem bir yenilik ve değişiklik yaptığını belirterek, “Adem Bey yaptığı tüm işlerden alın akıyla çıkmış, ağır sanayide Caselli markasını Aksaray’da üretip, dünya markası haline getirmiş, ilimizin yetiştirdiği güzide bir iş insanıdır. NORA CITY Yönetim Kurulu Başkanı olduktan sonra da ilimizin bu güzide alışveriş merkezini adeta yeniden hayat döndürmüştür. Böylesi hızlı ve güzel bir değişimi sadece Adem Bey gibi vizyonu geniş, yenilikçi bir iş insanı yapabilirdi. Şehrimizin bu güzide iş merkezini canlandırıp yeniden hayata döndüren Adem Bey’e teşekkür ediyor, Şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum” dedi.
“Adem Bey Marka Gururumuz”
Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak da “Adem Bey’in ne denli başarılı bir iş adamı oluğunu hepimiz biliyoruz. Kendisinin ürettiği tarım araçları ve ekipmanlarıyla Aksaray’ın hatta ülkemizin tarımına ciddi desteği var. Türkiye’nin dört bir yerinde, köylerinde Aksaray’da üretilen römorkları görüp gurur duyuyoruz” dedi. Koçak “Aksaray’ın her platformda tanıtımına katkı sağlayan Adem Girgin, NORA CITY de katma değer yaratmış. Sinemasıyla, sosyal tesisleriyle ilimizin bir çok alanda yükünü hafifleten, böylesi çok ortaklı bir alış veriş merkezini ancak Adem Bey gibi girişimci bir iş adamı kısa bir sürede böyle şaha kaldırırdı. Kendisine, ilimize her alanda verdiği katma değerden dolayı teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.
“Başkanlarımızın Ziyaretleri Bizleri Onurlandırmıştır”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Girgin de “Aksaray’ımızın iki büyük sivil toplum başkanının nazik ziyaretleri, bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Her iki başkanımız da ilimizin tarımının gelişmesi için var güçleriyle çalışan, temsil ettikleri STK Platformunun hakkını veren ve halkımızdan büyük teveccüh görerek tek listeyle seçimlere girip seçilen, çok kıymetli başkanlarımızdır. Ziyaretleri bizleri onurlandırmıştır. Hatırları var olsun. Onların da başarıları daim olsun” açıklamasında bulundu.

Bu haber 1383 kez okundu.
1.383 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.