Açık
  • EURO
  • DOLAR

BAŞKANLARDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksaray Güncel - Ekim 21, 2019 07:59 A A

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Türk Hava Kurumu (THK) Başkanlığı görevini üstlenen Aksaray’ımızın Yetiştirdiği Müstesna insanlardan, Bir Dönem Gümrük ve Ticaret Bakanı, Bürokratımız, Aksaray’ın Öz Evladı Cenap Aşçı ve Yardımcıları olarak atanan Adnan Zengin ve Abdullah Kaya’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarete Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Cüneyt Göktaş, Yargıtay Üyesi Yılmaz Karaboduk, Türk Hava Kurumu Başkanı Cenap Aşçı ve Yardımcıları Adnan Zengin, Abdullah Kaya katıldı.

Türk Hava Kurumu Başkanı Cenap Aşçı Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkürlerini iletti.

Yapılan ortak açılamada ise başkanlar “Ülkemizin en köklü kuruluşu olan Türk Hava Kurumuna Başkan olarak görev üstlenen çok değerli Bakanımız, Aksaray’ımızın müstesna insanlarından ve öz evladı olan bürokratımız Cenap Aşçı Beyefendiye, Ailesine, Şehrimize ve Ülkemize yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz. Bizlerin en büyük görevi böylesine önemli noktalarda bulunan hemşerilerimizin takdir etmesidir. Bundan önce oldu gibi bundan sonra da görevlerinde başarıların devamını diliyoruz” dediler.

Bu haber 788 kez okundu.
788 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.