Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Aksaray Güncel - Mayıs 11, 2020 12:03 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, şehirlerarası otobüs terminalinde başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Aksaray Belediyesi, seyahat eden vatandaşlara daha temiz ve nezih bir ortamda hizmet vermek amacıyla şehirlerarası otobüs terminalinde geçtiğimiz hafta çalışma başlamıştı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere şehirlerarası otobüs terminaline gitti. Başkan Dinçer’i terminal esnafı karşıladı.

Şehirlerarası otobüs terminalinde devam eden alt ve üst yapı çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Dinçer, Otobüs terminalimize daha önce yaptığımız ziyarette esnaflarımız, otogar içindeki kilitli taşların kaldırılmasını ve yerine asfalt atılmasını istemişti. Bizde esnaflarımıza söz vermiştik. Şimdi bu söz gerçekleştirmek için terminalimizde çok yönlü bir çalışma başlatıldı.

Otogarımızın tertemiz olması için öncelikli olarak burada alt yapı çalışması başlatmış bulunuyoruz. Yağmur suyu hattını uzatıyoruz. Uygun noktalara yağmur suyu ızgarası döşüyoruz.

Bütün bu çalışma çalışmadan sonra kilitli taşlarını kaldırdığımız terminalimizde zemin iyileştirmesi yaparak asfalt serimi yapacağız. Vatandaşlarımıza güzel bir hizmet daha sunmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Evren Dinçer, yolcuların ve esnafların iklim şartlarından olumsuz yönde etkilenmemeleri için otobüs terminalinin yolcu indirme peronları üzerine sundurma yapılacağı bilgisini de paylaştı…

Bu haber 659 kez okundu.
659 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 12:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.