Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER’DEN AKÇAKENTLİ ÖĞRENCİLERE JEST

Aksaray Güncel - Mart 12, 2020 06:51 A A

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Akçakent İlkokulunda eğitimini sürdüren öğrencileri gönüllerince eğlendirdi.

Aksaray Üniversitesinde faaliyet gösteren topluluklardan Miniklere Uzanan Eller topluluğu köy okullarındaki öğrencilere yönelik bir etkinlik başlattı. Üniversite Öğrencilerinin başlatmış olduğu bu duyarlı etkinliğe tam destek veren Belediye Başkanı Evren Dinçer Akçakent İskanevleri ilkokulunda eğitim alan 21 öğrencinin gönüllerince eğlendirilmesi için ekiplere talimat verdi.

Aksaray Belediyesi ekiplerince ve Miniklere Uzanan Eller Topluluğu gönüllülerince Akçakent köyünden alınan öğrenciler önce kuaföre götürülerek istedikleri gibi saç bakımları yapıldı. Saç bakımları yapılan öğrencilere Aksaray’ın tarihi ve turistlik mekanlarını tanıtmak için Okul Müdür Yardımcısı Hasan Dede Yücel’in rehberliğinde tarihi ve turistlik mekanlar gezdirildi.

Kılıçarslan Parkı içerisinde yer alan Piramit Kafe’de yemek ikram edilen öğrencileri sinema ile ilk defa tanıştırmak için ‘’Tamircikler, Robotcuklara Karşı’’ adlı film izletildi.

Miniklere Uzanan Eller topluluğu temsilcisi Sümeyye Gizem Nur Oktar ve Akçakent İskanevleri İlkokulu Müdür Yardımcısı Hasan Dede Yücel Belediye Başkanı Evren Dinçer’in çocukları eğlendirmek için vermiş olduğu destekten memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Gün boyunca birbirinden farklı etkinliklerle eğlenen öğrenciler de Belediye Başkanı Evren Dinçer’in bu jestine karşılık Başkan Dinçer’e teşekkür ettiler.

Bu haber 586 kez okundu.
586 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 06:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.