Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE HİJYEN MALZEMELERİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

Aksaray Güncel - Nisan 3, 2020 09:20 A A

Korona Virüsüne karşı önleyici tedbirler almaya devam eden Aksaray Belediyesi Sebze Meyve halinde işçi, işveren ve orada bulunan vatandaşlara maske ve eldiven dağıttı.

Halkın sebze ve meyve ihtiyacını karşıladığı Yaş Sebze ve Meyve Halinde iki defa dezenfeksiyon çalışması yürüten Aksaray Belediyesi ekipleri, hal esnafına, işçilere ve orada bulunan vatandaşlara 200 adet maske ve 100 adet eldiven dağıttı.

Aksaray Belediyesi yetkilileri, halkın meyve sebze ihtiyacının karşılandığı Yaş Sebze ve Meyve Halinde Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları ile maske ve eldiven dağıtıldığının bilgisini paylaştı. Yetkililer tüm dünyada binlerce insanın ölümüne sebep olan virüsün şehrimizde yayılımını engellemek için çalışmaların aralıksız devam edeceğini bildirdi.

Alınan önleyici tedbir uygulamalarının ve bireysel hijyen malzemelerinin dağıtılmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden hal esnafı ve işçiler Belediye Başkanı Evren Dinçer’in bu süreçte yürütmüş olduğu çalışmalardan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek teşekkür ettiler.

Bu haber 512 kez okundu.
512 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.