Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE HÜRRİYET MAHALLESİNDE ORTA REFÜJ ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Aksaray Güncel - Nisan 14, 2020 10:06 A A

Aksaray Belediyesi Hürriyet Mahallesi 11. Bulvar üzerinde bulunan Sağlık yolu güzergahında orta refüj tadilat çalışması başlattı.

Hürriyet Mahallesine daha önce birçok alt yapı ve üst yapı çalışması gerçekleştiren Belediye ekipleri Korona salgınına karşı tedbir çalışmalarını aralıksız yürütürken belediyecilik hizmetlerini de sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları ile çalışmalar yürüten Belediye ekipleri Hürriyet Mahallesi 11. Bulvar üzerinde bulunan Sağlık yolu güzergahında 1500 metre uzunluğundaki yolun orta refüj tadilat çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmalar kapsamında orta refüjdeki bordür taşlar fen işlerine bağlı ekiplerce yenileniyor. Yapılan tadilat çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Belediyeye Bağlı Park, Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri orta refüjün estetik bir görünüm kazanması için çalışma başlatacak.

Yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer ‘’tüm dünyada ve ülkemizde olduğu gibi şehrimizde de Covid19 salgınında karşı tedbir amaçlı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşadığımız bu kritik süreçte Korona Virüse karşı mücadelemizi sürdürürken belediyecilik hizmetlerimize de ara vermeden devam ediyoruz Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda şehrin her yerinde önceden planladığımız çalışmalar devam ediyor. Çalışmalarımızda hiçbir aksama yok’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu haber 458 kez okundu.
458 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.