Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE PAŞACIK MAHALLESİNE YENİ BİR OYUN PARKI KAZANDIRDI

Aksaray Güncel - Ağustos 20, 2020 10:20 A A

Aksaray Belediyesi, vatandaşların rahat bir nefes alması ve çocukların hoş vakit geçirebilecekleri park ve yeşil alanlar oluşturmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Paşacık Mahallesi 1617 no’lu sokağa oyun ve dinlenme alanı oluşturarak mahalle sakinlerinin bir talebini daha karşılıksız bırakmadı.

Aksaray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, park alanına çocuklar için oyun grupları, yetişkinler için de yürüme ve dinlenme alanları oluşturarak mahalle sakinlerinin hizmetine sundu.

Şehre yeni yeşil alanlar kazandırmak için çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi ekipleri bir yandan mevcut parkların bakım onarım ve çevre düzenlemelerini yaparken bir yandan da yeni parklar kazandırmaya devam ediyor.

Yapımı tamamlanarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulan park hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer, vatandaşlardan gelen talepleri hassasiyetle takip ederek çözüme kavuşturduklarını ifade etti. Başkan Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Paşacık Mahallesi sakinlerimizin talepleri üzerine Paşacık Mahallemize yeni bir oyun parkı kazandırdık. Yapımını tamamlayarak hizmete sunduğumuz çocuk oyun parkımızda çocuklar için oyun grupları, yetişkinler için de yürüme ve dinlenme alanları oluşturduk. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere anında cevap verebilmek adına ekiplerimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. ‘’ Dedi.

Bu haber 501 kez okundu.
501 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.