Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE PAZAR YERLERİNDE TEDBİR ALMAYA DEVAM EDİYOR

Aksaray Güncel - Mart 28, 2020 09:39 A A

Aksaray Belediyesi, Korona virüsünün yayılımcı etkisini ortadan kaldırmak ve halkın sağlığını korumak amacı ile Pazar yerlerinde tedbir almaya devam ediyor.

Aksaray Belediyesi Cumartesi pazarında maske ve eldiven dağıtarak esnafları ve vatandaşları tedbirlere uyulması noktasında uyarılarda bulundu.

Belediye ekipleri tarafından Pazar esnafına maske ve eldiven dağıtımının yanı sıra Cumartesi pazarı girişine el dezenfektan cihazı yerleştirdi.

Vatandaşın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları yapan Belediye ekipleri Pazar alanlarında da tedbirlerini artırmaya devam ediyor.

Zabıta ekipleri, esnaflar ve vatandaşları hijyen kurallarına uyma ve sosyal mesafeyi korunma noktasında dikkatli olmaları için uyardı.

Aksaray Belediyesi’nin, Korona virüse karşı pazar yerlerinde önlemler almaya devam ettiğini belirten Aksaray Manavcılar, Balıkçılar, Tavuk ve Yumurtacılar Odası Başkanı Kuddusi Yeşildal, “Pazar alanlarımızda Aksaray Belediyesi tarafından korona virüs önlemleri kapsamında gerekli tüm tedbirler alınıyor. Pazar esnaflarımınız aralarındaki mesafeyi artırdık. Pazara gelenlerin sosyal mesafeyi korumaları için araları genişlettik. Esnaflarımıza bilgilendirme kâğıtları dağıttık. Aksaray Belediyemizin yapmış olduğu tüm çalışmalarından dolayı Pazar esnafımız adına Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bu haber 538 kez okundu.
538 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.