Açık
  • EURO
  • DOLAR

BELEDİYE EVDE TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ ÇALIŞMASI VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALIYOR

Aksaray Güncel - Mayıs 16, 2020 07:31 A A

Tüm dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren son yılların en büyük sağlık tehdidi olan Covid19 salgın sürecinde Aksaray Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile ortaya koyduğu hizmetlerini aksatmadan devam ettiriyor.

Aksaray Belediyesi tarafından hayata geçirilen evde bakım ve temizlik hizmetleri projesi ile her ay düzenli olarak yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç ailelerin i evlerinde bakım ve temizlikleri yapılıyor.

Belediye ekipleri bir taraftan şehrin muhtelif noktalarında ilaçlama, dezenfekte, sosyal ve kültürel çalışmaları gerçekleştirirken bir taraftan da ‘’Evde Temizlik Ve Bakım Hizmetleri’’ projesi ile 65 yaş üstü vatandaşların evlerinde gerekli temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Aksaray Belediyesi, Evde Temizlik ve Bakım Hizmetleri projesi kapsamında kent merkezinde yaşayan ihtiyaç sahibi 90 ailenin evlerine düzenli olarak 15 günde bir gidiyor. Evlerde başta ev içi temizlik olmak üzere, halı yıkama, cam silme, toz alma ve mutfak temizliği gibi detaylı ev temizliği yapılıyor. Ev içerisinde dezenfekte çalışması yapılıyor.

Bu haber 591 kez okundu.
591 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 07:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.