Açık
  • EURO
  • DOLAR

BİRİLERİ ÇİFTÇİNİN YANINDA OLUR BİRİLERİ ÇİLEK YEMEYE GİDER

Aksaray Güncel - Ağustos 31, 2019 13:09 A A

 Geçtiğimiz hafta Çimeliyeniköy- Yeşiltepe-Ulukışla bölgesinde doludan zarar gören mahsüller için ziyarete Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz giderken bazıları Helvadere’ye çilek yemeye gidiyor.

Çimeliyeniköy- Yeşiltepe- Ulukışla yöresinde geçtiğimiz hafta doludan dolayı zarar gören çiftçilere geçmiş olsun ziyaretine Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz yetkililerle giderken Hükümeti Temsil eden Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Genel Meclis Bşkanı Mehmet Tüzün Helvadere Kasabasına çilek yemeye gittiler.

Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz ve Muhalefet Parti Milletvekilleri bile afet yaşanırken köylünün yanında olurken İl Başkanlığını kaybetme telaşına düşen Hüseyin Altınsoy ve ekibinin köylünün yanında olmaması soru işaretlerine sebep oluyor.

Bugün Helvadere Kasabasına giden Ak Parti heyeti Helvadere Belediye Başkanı Arif Bellikli ile özel görüşen ekip acaba kendilerini Ak Parti’ye mi davet etti sorularını da gündeme getirdi. Helvadereyi gezen Ak Parti heyeti yoruldukları için zevkli bir şekilde Çilek Tarlasına giderek keyifli bir şekilde çilek toplayıp keyifli bir şekilde poz verdiler. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı olarak soruyoruz niçin Hükümeti temsil ederken afette halkın arasına karışıp çiftçinin yanında olmuyorsun.

Aklımıza şu sorular geliyor

1- Yenikent Kasabasında Ak Parti almadı ve Belediye Başkanına afetle ilgili ziyaret niçin yapılmadı

2- Yeşiltepe Kasabası, Belediyesi CHP’de kendi kasabanızda kazanamadığınız için mi çiftçi ziyaret edilmedi?

3- Çimeli köyünde çiftçiler perişan olduğunda nerdeydiniz?

4- Çilek yemek daha mı önemli?

Bu haber 2525 kez okundu.
2.525 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.