17° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

BU ŞEHİR HEPİMİZİN

Aksaray Güncel - Mart 2, 2019 13:06 A A

“CUMHUR İTTİFAKI’NIN BİR KANADIYIZ”
“KAZANAN CUMHUR OLACAK”
31 Mart yerel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkan adayı olan Sefer Alkan gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.
Yerel seçimler öncesi seçmenler tarafından adeta sevgisiyle ile karşılaşan Milliyetçi Hareket Partisi adayı Sefer Alkan; “Cumhur ittifakının bilinci içerisinde Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında Cumhurun yanında yer aldığını belirtmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin çizmiş olduğu yol haritasının Cumhur ittifakının MHP Aksaray kanadından Belediye Başkanı adayı olarak yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda Vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılanmaktan mutluluk duymaktayım. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı vatandaşlarımız tarafından verilen oylar sonucunda paydamız olan Aksaray’ı birlikte yöneteceğiz” ifadesine yer verdi.

“Cumhur İttifakının Bi Kanadıyız”
AK Parti ve MHP’nin Cumhur ittifakı düsturu ile hareket ettiğinin altını çizen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan; ” Halka hizmet ederek, hizmet etmektir. Bizler 15 Temmuz sonrasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ortak hareket eden genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin önderliğinde MHP olarak her zaman Cumhur ittifakının yanında yer aldık. Bu Yerel seçimde Aksaray’da AK Parti ve gerekse MHP olarak ayrı ayrı seçimlere girmiş olsak da Bizler Cumhur ittifakının Barak bir kanadıyız” şeklinde konuştu.

” Aksaray Bir Başka Güzel Olacak”

31 Mart seçimler sonucunda vatandaşların vereceği oyları ile sandıktan MHP’nin çıkması halinde ” Aksaray’ın 5 yıl boyunca birlik ve beraberlik içerisinde yönetileceğinin” vurgusunu yapan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan; “Aksaray 5 yıl boyunca bir başka güzel olacak” dedi. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Allah Allah nasip ederse bize bu görevi, musluktan suyu içilebilen bir şehir olacak Aksaray. Uzun yıllardır özlemini çektiğimiz içilebilir su hasretine MHP yönetimi ile son vereceğiz. Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi elbirliğiyle 7’den 70’e herkesin özlemini çektiği Aksaray’ı birlikte yöneteceğiz.”

Bu haber 1473 kez okundu.
1.473 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 13:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.