Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANTACI OLMAK

Aksaray Güncel - Ağustos 3, 2019 09:12 A A

Cumhurbaşkanımız Ak Parti Genel Başkanı Sayın  Recep Tayyip Erdoğan Türkiye genelinde bir il ve ilçe yönetiminin değişeceğini söylemişti. Almış olduğumuz duyumlarda Hüseyinciğim ve ekibi de görevden alınacak listesine girmiş. Allah vatana millete hayırlı uğurlu etsin. Gelen ağam giden paşam derler diye bir söz vardır. Hüseyinciğim sana güle güle

Sayın Vekil artık çarşıda gezerken Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk’ü yanında gezdiriyor. Kafaları dik kimseye selam vermeden halkı görmezden gelerek dikine devam ediyorlar. Sayın Vekil sanırım Hamza Aktürk’ü İl Başkanlığına hazırlıyor.

1988 yılında gazeteciliğe başladığımda Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rahmetli Çapan Tekeli’nin yanına takılırdım. Yaşımız 15 bir yere giderken beraber giderdik beni gittiğimiz yere tanıtırdı. Rahmetli Çapan Tekeli’nin büyük güzel bir fotoğraf makinesi vardı. Giderken rica ederdim başkanım fotoğraf makinesini çantasıyla birlikte ben taşıyabilir miyim. Hayatımda öyle güzel fotoğraf makinesi görmemişim. Büyük teleli fotoğraf makinesini taşımak benim için mutluluktu. Çapan Tekeli  ricalarıma dayanamaz çantayı ben taşırdım. Kendini bilmezler çantacı derdi ama önemli değil ilerde çılgın bir gazeteci olacaktım.

Bilmem anlatabildim mi. Lafın özün kısası önce çantacı olursun sonra böyük bir adam

Kalın sağlıcakla

Bu haber 1828 kez okundu.
1.828 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 09:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.