Açık
  • EURO
  • DOLAR

CEMİYETTEN SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KUTLAMASI

Aksaray Güncel - Mayıs 13, 2019 10:24 A A

Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil 12-19 tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftasına değindi

Başkan Eskil Aksaray SGK Müdürü Bilal Akgün ile görüşerek Sosyal Güvenlik Haftasını onun nezdinde tüm personelinin SGK haftasını kutladı.

Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mahmut Eskil “2008 yılından bu yana her yıl 16 Mayıs gününün içinde bulunduğu hafta, “Sosyal Güvenlik Haftası” olarak kutlanmaktadır. 14-20 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Sosyal Güvenlik Haftasının, toplumumuzun tüm bireylerine, vatandaşlarımıza ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.Bu tür haftalar toplumda farkındalık yaratma, bilgilendirme ve bilinçlendirme açısından büyük önem taşımaktadır.Aksaray Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti olarak, Sosyal Güvenlik Haftası’na ülkemizin neredeyse yüzde yüzünü kapsamaktadır. Kapsam ve derinlik bakımından her hangi bir sağlık sigorta paketi ile karşılaştırılması mümkün olmayacak kadar geniş olan kurumun hizmetleri birçok Avrupa ülkesinde verilen hizmetlerden daha kalitelidir” dedi.

 

Bu haber 1232 kez okundu.
1.232 Okunma sayısı
Aksaray Güncel - 10:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.